Kodulehe valmistamine - Art Media
Rovico

Pärnu mnt.141
Tallinn 11314
Avatud E-R 9-17:30

Koroonaajal helista ette 6515070
Esindused vt siit


EurokalkulaatorÜhekordne alkotester Alcoscan®2

Toote kood:6009020

1 alkotester 3.00 EUR
100 tk hulgipakend 200.00 EUR
10 tk. hulgipakend 22.00 EUR

Uue põlvkonna ühekordne alkotester. Loodud spetsiaalselt Rovico tellimusel Eesti jaoks.

Miks osta just Alcoscan®2 tester?

 

Sest see on esimene ja ainus just Alcoscani kvaliteedikontrollile allutatud ühekordne tester Eestis.

Alcoscan kvaliteedikontroll tagab selle, et tester reageerib täpselt ning ei luba rooli inimest, kelle joove on 0,2 promilli või rohkem.

 

 

Kellele Alcoscan®2 ühekordne tester?

 

Eeskätt inimesele, kes ei ole elektroonilist Alcoscani veel soetanud.

 

 

 

SOODUSTUS Alcoscan®2 ostjale

Veelgi enam! Ühekordse alkotestri Alcoscan®2 pakendi avades leiad soodustuse, millega saad Rovicost elektroonilise Alcoscan alkomeetri alati  10% soodsamalt*!

Ühekordse testri võid osta ka mujalt. Tähtis on, et tegu oleks ehtsa Alcoscan®2 testriga — testri ehtsust kinnitab pakendil Original Alcoscan hologramm.

Näide: Ostes 2€ eest Alcoscan®2 ühekordse testri, hoiate soodsaima elektroonilise Alcoscani ostust kokku juba ca 5€

 

 

Hoidu koopiatest!

Ühekordsete testrite osas pakutakse ka testreid, mis kas ei leia üldse Eestis kehtivat piirmäära 0,2 promilli või vastupidi, reageerivad ka siis, kui inimesel tegelikult Eestis lubamatut akoholisisaldust organismis ei ole.

Vastavalt EV Liiklusseaduse §69 lg.3 ei tohi Eestis mootorsõidukit juhtida isik, kelle veres on alkoholi 0,2 promilli või rohkem (vt. https://www.riigiteataja.ee/akt/112032015033#para69 )

Kõik alkoholinäidud alla selle ei ole keelatud, kuna võivad olla tingitud ka inimese seedeprotsessi eripärast.

 

 

 

Ühekordne alkotester vs. elektrooniline Alcoscan?

Alcoscan®2 on alkotester -- näidates ära vaid selle, kas rooli võib minna või mitte. Kõik elektroonilised Alcoscanid on alkomeetrid, ning näitavad ära ka joobe suuruse. Selle numbri teadmine aga võimaldab hinnata aega, mis kulub kainenemiseks.  

Ühekordne alkotester, on ühekordne. Ehk siis, kui tester rooli ei luba, on hiljem kainuse kontrollimiseks vaja uut testrit.

Alcoscan alkomeetriga võib aga teha sadu ja isegi tuhandeid mõõtmisi.

Ühekordne tester ei ole mõistlikuks asenduseks elektroonilisele testrile ja on mõeldud just tutvumiseks ise alkoholijoobe määramise võimalusega.

Elektroonilise testri kasutamine on kümneid ja sadu kordi odavam, kuna elektroonilised Alcoscanid võimaldavad teha sadu ja tuhandeid teste. Ühkordne tester ütleb ainult jah või ei jooberpiirmäära ületamise kohta ega võimalda määrata joobe suurust ning seeläbi hinnata kainenemiseks kuluvat aega.

Selleks soovitame korralikku, Eestis toodetud alkomeetrit Alcoscan.

  • 10% soodustuse saamiseks elektrooniliselt Alcoscan alkomeetrilt peaksid pöörduma koos Alcoscan®2 karbiga mõnda Rovico esindusse: 
    • Tallinnas Delta Plaza 11 korrus Pärnu mnt.141 E-R 9.30-18 
    • Tartus Sepa Keskuses Turu 45-B E-R 9-17 L 10-15  
    • Rakveres Põhjakeskuses T-L 10-18  
    • Meie e-poes on samuti võimalik kasutada 10% soodustust. Selleks tuleks esmalt välja valida soovitud alkomeetri mudel ning saata see koos fotoga oma ühekrodse Alcoscan®2 testri pakendist meile meilile rovico@rovico.ee Seejärel genereerib klienditeenindus Teile perosnaalse sooduslingi.

 

OMA KUJUNDUS ehk Private Label

Pakume Alcoscan®2 ka kliendi soovide järgi kujundatud pakendis. Hinnad soodsaimad Eestis, töö kiire. Lähem info: rovico@rovico.ee 

 

ET PEOD SAAKSID PEETUD JA SÕIDUD SÕIDETUD! ALATI.

 

 Tagasi

Kodulehe valmistamine - Art Media