Kodulehe valmistamine - Art Media
Rovico

Pärnu mnt.141
Tallinn 11314
Avatud E-R 9-17:30

Koroonaajal helista ette 6515070
Esindused vt siit


EurokalkulaatorTäpsusklass A

Antud alkomeetrite maksimaalne lubatud mõõteviga on  3-5%, mis muudab need täpseimateks käsialkomeetriteks.

Kõik alltoodud alkomeetrid kasutavad oma tööks elektrokeemilist "fuel cell" plaatina-andurit, mis on tundlik ainult alkoholile.

Kõik alltoodud Alcoscan ja Alcovisor seeria seadmed, milledel endil ja ka siin lehel tootepildil on EAML-i hologramm, on kõrgeima kvaliteedi tagamiseks müügieelselt Eestis finaliseeritud (sh. kalibreeritud ja justeeritud) ning omavad EAML-i tunnustust!

 

Seadmed, millede pildil on ka Eesti lipuvärvid, on kas kogu ulatuses või tootmise lõppetapis toodetud Eestis, Rovico laborites. Uhkusega Eestis tehtud!

Politseialkomeeter Alcovisor Mercury Nordic -- KASUTUSEL KA POLITSEIS
Toote kood:6190810

TASUTA KIIRE TARNE (postitame järgmisel tööpäeval!) Uue põlvkonna alkomeeter nii tehniliselt kui visuaalselt. Puutetundliku värvilise ekraaniga, hästi käespüsiva ja kaitsva kummeeritud korpusega, elektrokeemilise plaatina-anduriga, mis reageerib ainult alkoholile. Täpsed ja kohesed tulemused 0,000-5,000 MG/L huulikuga ja kiirtestid huulikuta. Võimalik tuvastada alkoholisisalduse olemasolu vedelikus või tuvastada joobe olemasolu teadvusetul (magaval) isikul. Täidetavad lisaandmeväljad. 10 tuhande mõõtmise mälu koos lisaandmetega. Välja töötatud professionaalseks tööks politsei vajadusi silmas pidades. OIML R126 1998 nõuetele vastav. EAML-i tunnustusega. Kasutusel Eesti Politsei- ja Piirivalveametis.

tootjapakkumine 659.00 590.00  EUR


Politseialkomeeter Alcovisor Mark X2
Toote kood:6052001

Eelistatud töövahend ettevõtetes, õigusjärelvalves, koolides, suurüritustel. Väga hea kvaliteedi ja tehniliste omadustega (MarkX edasiarendus). Hästi käespüsiva korpusega, elektrokeemilise plaatina-anduriga, mis reageerib ainult alkoholile. Täpsed ja kohesed tulemused 0,000-5,000 MG/L huulikuga ja kiirtestid huulikuta. Võimalik tuvastada alkoholisisalduse olemasolu vedelikus või tuvastada joobe olemasolu teadvusetul (magaval) isikul. 10 tuhande mõõtmise mälu. Välja töötatud professionaalseks tööks politsei vajadusi silmas pidades. OIML R126 1998 nõuetele vastav. EAML-i tunnustusega.

1 kompl 435.00 EURTaskualkomeeter Alcoscan StylePlus
Toote kood:6082046

TASUTA KIIRE TARNE (postitame järgmisel tööpäeval!) Edasiarendus populaarsele elektrokeemilise anduriga mudelile Alcoscan Style. Kasutab eelnevast mudelist suuremat andurit, mis omakorda tagab veel parema täpsuse ja stabiilsuse ning suudab mõõta joovet vahemikus 0,00-4,00promilli. Alkomeetril on sisseehitatud püsihuulik, tänu millele on kasutamine mugav vajamata lisahuuliku olemasolu.

tootjapakkumine 259.00 219.00  EUR
Alkomeeter Alcoscan®007 -- UUDIS!
Toote kood:3000708

TASUTA KIIRE TARNE (postitame järgmisel tööpäeval!) Väikseim profitäpsusega Alcoscan taskualkomeeter, mis kasutab uusimat elektrokeemist andurit. Puhumiskontroll läbi rõhuanduri ja temperatuuri- kompensatsioon tagavad parima täpsuse, mis nii väikeste mõõtmetega Alcoscanil eales olnud. Suudab mõõta joovet vahemikus 0,000-6,000 promilli. Alkomeetril on sisseehitatud aku, mis on laetav läbi kaasasoleva USB kaabli. Seadmel on nii temperatuuri- kui kuupäevanäidik ning järgmise kalibreerimisaja teavitus. Seadet on võimalik kasutada manuaalmõõtmiseks.

tootjahind 310.00 245.00  EURAlkomeeter-laadija Alcoscan Satellite2 2600mAh
Toote kood:6240912

TASUTA KIIRE TARNE (postitame järgmisel tööpäeval!) Elektrokeemilise anduriga äriklassi alkomeeter, mis suudab mõõta joovet vahemikus 0,000-8,000 promilli. Seadmele on lisatud temperatuuri näidik. Lisaks joobe mõõtmisele on seadet võimalik kasutada nii taskulambina kui ka akupangana, tänu millele saab seadme abil laadida enda ootamatult tühjenenud mobiiltelefoni või muud USB-juhtmega laetavat seadet.

EAML-i tunnustusega, Eestis tehtud Alcoscan Satellite 285.00 239.00  EUR

Automaatne kontrollsüsteem Alcoscan®AlcoDataPro
Toote kood:8189

Professionaalne statsionaarne täisautomaatne ja paljude lisavõimalustega töötajaskonna joobetestimis- ning läbipääsukontrollisüsteem, mis kasutab eritarkvara takistamaks alkoholijoobes isikute juurdepääsu ruumidesse ja territooriumile.


Alkomeeter Alcoscan®Universe
Toote kood:6270620

Üks uuemaid Alcoscan taskualkomeeter, mis kasutab elektrokeemist andurit. 
Suudab mõõta joovet vahemikus 0,00-5,00 promilli. 
Seadme menüüst leiate järgmised funktsioonid: 1- testi tulemused 2- graafiliselt esitatav testitulemused 3- alarmi piirmäär 4- mõõtühik 5- ekraani heledus 6- Heli 

NB! Seadme funktrsioonid 3-6 on teil soovikorral võimalus muuta vastavalt Teie vajadustele. Toote tehnilised andmed:

Andur: elektrokeemiline andur
Mõõtmisulatus: 0,00-5,00 ‰ promilli , täpsusklass A
Toide: AA(LR6) tüüpi alkaalsed patareid — 2tk
Ekraan:             Digitaalne (numbrilise näiduga) LED ekraan
Testi kestvus: vähemalt 4 sekundit pidevat puhumist
Mõõtmed: ca 100x44x15 mm, kaal 66g (ilma huulikuta)
Kalibreerimine:        4-punkti kalibreerimine, EAML-i tunnustust omavas laboris joobesimulaatoritega

Komplekti kuuluvad: Alkomeeter Alcoscan®Universe, kasutusjuhend, hoiukarp, puhastuslapike, kott seadme hoidmiseks, huulikud (5 tk), patareid 2x AA

370.00 325.00  EUR

Alkolukk läbipääsusüsteemile Alcoscan®EBS
Toote kood:6221112

Alcoscan EBS - kõrgeim automatiseeritud lahendus alkoholivaba töökeskkonna loomiseks. Usaldusväärne, kõrgekvaliteediline elektrokeemilise anduriga alkomeeter. Ühildatav elektrooniliste väravatega, et piirata joobes inimeste pääsu ruumi või korpusesse. Enne värava või ukse avamist peab töötaja puhuma alkomeetrisse ning värava avamine sõltub puhumistulemusest - kui töötaja poolt välja hingatavas õhus tuvastatakse alkohol (lubatud/keelatud koguse saab määrata eraldi), siis isik ei pääse väravast või uksest läbi, sest see ei avane.

899.00 EUR


Kodulehe valmistamine - Art Media