Kodulehe valmistamine - Art Media
Rovico

Pärnu mnt.141
Tallinn 11314
Avatud E-R 9-17:30

Koroonaajal helista ette 6515070
Esindused vt siit


EurokalkulaatorTELLIMINE

Sisestades toote hinna järel olevasse lahtrisse soovitava koguse ning klikkides hiirega ostukäru märgil, siirdub Teie ostusoov ostukorvi. Kui avate ostukorvi, tuleb Teil sisu kinnitada ehk vormistada ostuks.

TASUMINE

Ostu eest on Teil võimalik tasuda:

1.       pangalingiga Swedbanki internetipangas

2.       pangalingiga SEB internetipangas

3.       ülekandega Teile sobivast pangast ettemaksuarve (müügieelse arve) alusel

4.       krediitkaardiga.

5.       sularahas või pangakaardiga Rovico Büroo büroos.

Kaardimaksete turvalisus.
Kõik kaardimaksed teostatakse Nets Estonia AS serveris turvatud veebilehel ning Rovico Büroo ega ükski kõrvaline isik ei näe Teie kaardiandmeid. Kõikidest pangakaartide väärkasutusekatsetest informeeritakse alati politseid.

NB! Pangalingiga tasudes on väga oluline, et naasete käesolevale leheküljele -- see tähendab klikite panga poolt pakutavat valikut "Tagasi kaupmehe juurde". Kui jätate meie lehele naasmata, võib see põhjustada viivitusi tarnes, kuna meile ei pruugi õigeaegselt jõuda kogu tellimisinfo. Kui mingil põhjusel Teil ei õnnestu Rovico lehele internetipangast naasta ning Te ei saa oma meilile ka tellimuse kinnitust, kuigi pank näitab makse sooritatuks, oleme tänulikud, kui saate meid sellest informeerida aadressil sales@alkomeeter.com. Teie tellimus ei lähe küll ühelgi juhul "kaduma", kuid nii saame tellimuse töötlust kiirendada. Oma meilis näidake palun võimalusel ära viitenumber (leiate selle oma pangaväljavõttelt). Samuti oleme tänulikud kui saate meid meiliga informeerida eraldi maksmiseks võetud ettemaksuarve (müügieelse arve) tasumisest. See ei ole hädavajalik, kuid kiirendab kauba Teieni jõudmist.

TELLITUD KAUBA KÄTTESAAMINE

Kui olete oma ostu eest tasunud, saate kauba vastavalt Teie poolt eelnevalt valitud tarneviisile. Vaikimisi toimetatakse kaup Teile Tallinnas tellimisele järgneval ning väljaspool Tallinna tellimusele ülejärgneval tööpäeval kulleri poolt. Ilma erikokkuleppeta toimetatakse kaup Ostjani tööpäeviti ajavahemikus 10-16.

Kaubale võite järele tulla ka ise Rovico Büroo müügisalongi aadressil Pärnu mnt.141 (Delta Plaza), 11.korrus Tallinn.

TARNED VÄLJASPOOLE EESTIT

Tarned väljapoole Eestit teostatakse postiga, tähitud väikepakina (võtab tavaliselt aega 1 nädal). Ostja soovi korral ning lisatasu eest toimetab ostu kohale kullerfirma TNT,DHL või EMS (võtab tavaliselt aega 1-3 päeva)


Kodulehe valmistamine - Art Media