Kodulehe valmistamine - Art Media
Rovico

Pärnu mnt.141
Tallinn 11314
Avatud E-R 9-17:30

Koroonaajal helista ette 6515070
Esindused vt siit


EurokalkulaatorAlkomeeter ärikingina on edukale firmale suurepärane võimalus.
Esmalt näitab see, et hoolite oma koostööpartneri või miks mitte ka kaastöötaja ohutusest.
Kingi saaja kasutab alkomeetrit reeglina pidudel või pidude järgselt, seega jõuab Teie firma reklaamsõnum alkomeetril temani alati positiivses meeleolus ja keskkonnas.
Alkomeetritele pealetrüki tegemisel on oluline, et trükivärvide aurud ei satuks mõõteandurisse.
Kuna ROVICO toodab pakutavad alkomeetrid ise, saame korraldada vajaliku pealetrüki tühjale korpusele, s.t. enne seadme kokku monteerimist ning mõõtevõime püsib tagatult parim.
Senine tagasiside on olnud ülimalt positiivne.
Pakume:
Pealetrükiga alkomeetreid Alcoscan®2700, Alcoscan®2500, Alcoscan®Secret ja Alcoscan®StylePlus. Tegemist on EAML-i tunnustust ja setrifitseeringut omavate kvaliteetmudelitega, mis tagavad kasutajale rahulolu ning kindlustunde peojärgsel rooli istumisel aastateks.
Samuti on võimalik tellida omaenda kujundusega pakendis ühekordset alkotestrit Alcoscan®2. Tegemist on unikaalse, spetsiaalselt Eesti jaoks toodetud alkotestriga, mis erinevalt enamikust konkureerivatest ühekordsetest toodetest suudab üheselt mõistetavana näidata kasutajale tulemit 0,2 promilli, mis on Liiklusseaduse järgselt Eestis piiriks, millest alates ei tohi sõidukit juhtida.
Pakume pealetrükiga Alcoscan® alkomeetrid miinimukogusega 10 tk.
Sel juhul seadme hind Teie jaoks ei muutu.
Kogustel alates 25 tk on meil heameel teha Teile personaalne hinnapakkumine.
Ühekordsetel testritel on miinimumkoguseks 250 tk.
Oma kujundusega alkomeetri meilt tellimisel palume esmalt saata soovitud pealtrüki kavand pildifailina.
Tööde teostamise tähtaeg on sõltuvalt töö mahukusest 1-4 nädalat ning saame seda öelda hinnapäringule vastates.
Alkomeeter ärikingina tähendab lisaks hoolimisele ka seda, et Teie firma logo on kingi saajal silme ees enamikel pidudel, kuhu ta satub. Tegemist on turvalisust loova kingiga.
Et peod saaks peetud ja sõidud sõidetud!
Ootame Teie päringuid aadressil kalle@rovico.ee ning telefonil 6515070.
 
Alcoscan on Rovico Büroo OÜ-le kuuluv kaitstud kaubamärk. Rovico toodab pakutavad alkomeetrid täna Eestis ise, kasutades unikaalseid mõõteandureid ning seadmesse installeeritavaid programme. Kõik meie poolt pakutavad elektroonilised seadmed omavad eeskujuliku mõõtetäpsuse tagavat 4-puntki kalibreeringut juba müügieelselt. Rovico laborid oma enam kui 100 000 tööoperatsiooniga aastas on suurima kogemusega nii Balti- kui Põhjamaades. Alkomeetrite tootmine toimub Rovicos rangelt ISO9001 ja ISO17025 nõudeid järgides.

Kodulehe valmistamine - Art Media