Kodulehe valmistamine - Art Media
Rovico

Pärnu mnt.141
Tallinn 11314
Avatud E-R 9-17:30

Koroonaajal helista ette 6515070
Esindused vt siit


Eurokalkulaator



Alkomeetrite tootmine
Rovico toodab täna enamik Alcoscan® kaubamärki kandvaid alkomeetreid ise oma tootmisüksustes Tallinnas ja Tartus.
Tootmises järgime rangeimaid kvaliteedinõudeid ning ka rahvusvaheliste standardite ja EAML-i nõudeid.
Meie tootmisprotsessi on kontrollinud ja auditeerinud ka rahvusvaheline sertifitseerimisasutus Bureau Veritas Certification, kes on Rovico alkomeetrite tootmisvaldkonnale väljastanud rahvusvahelise ISO9001:2015 kvaliteedijuhtimise sertifikaadi.
 
 
Miks me alkomeetreid ise toodame?
Kvaliteedi pärast.
Täna puudub maailmas masstootja, kes valmistaks Eesti jaoks Eesti oludele piisava kvaliteeditasemega tavakasutaja-alkomeetreid. Meie alkomeetrid kasutavad kõik unikaalset, vaid Rovico jaoks Rovico ning välispartnerite koostöös väljatöötatud mõõteprogramme ning masstootmisest eraldi valmistatud mõõteandureid. Ka professionaalsete seadmetega on meie poolt pakutavad Alcovisor Mercury Nordic ja Alcovisor Mark X2 tehtud just spetsiaalselt Eesti olude tarvis ning tihedad koostöös meie Politsei- ja Piirivalveametiga, erinedes drastiliselt oma sarnastest analoogidest teistes riikides. 
Kui komponentide tarne geograafia on lai, haarates endas 3 maailmajagu, siis Eestis toimub kõikide meie poolt toodetavate seadmete kokkupanek, programmeerimine ning „õpetamine“.
Programmeerimiseks kasutame vastavaid tööpinke-programmaatoreid, õpetamine toimub meie, Balti- ja Põhjamaade suurimas ning ka kogu maailma mastaabis ühe suurima uurimustöö pagasiga hoolduslaborites, mille tegevus on samuti hõlmatud rahvusvahelise ISO9001:2015 sertifikaadiga.
Erinevalt analoogse välimuse ja funktsionaalsusega toodetest on meie alkomeetrid toodetud individuaalselt ja järgides nii ISO9001, ISO17020 kui ka ISO61326, ISO15964 ja ISO16280 standardeid.
Erinevalt teistest maailmas pakutavatest sarnastest toodetest on meie Alcoscan alkomeetrite puhul tagatud parim võimalik Eestis kehtiva joobe piirmäära 0,1 mg/l ehk 0,2‰ tuvastamine ning olulisel määral parendatud mõõtestabiilsus kogu mõõteskaala ulatuses.
Kuidas seda tagame?
Nagu öeldud, tänu unikaalsetele seadme tööprogrammidele, masstootmisest eraldatud parimatele anduritüüpidele ning meie hoolduslaboris standardiks olevale unikaalsele 4-punkti kalibreerimisele kõikide meie poolt toodetud Alcoscanide osas.
Oleme oma tootmise ühe uhked. Ja meie toodetel asetsev kiri Made in Estonia on sinna paigutatud suure uhkustundega.
Meie eesmärk on pakkuda Sulle, hea klient ainult parimat.
Et peod saaks peetud ja sõidud sõidetud! 
Alati.
 
 
Märkus: Alcoscan on Eestis ja Lätis Rovico Büroo OÜ-le kuuluv kaitstud kaubamärk. Kaubamärgi ainuomanikuna deklareerime, et kõik ehtsad meie poolt Eestis valmistatud Alcoscan alkomeetrid kannavad alati juuresoleva kujutisega ORIGINAL ALCOSCAN hologrammi. Alcoscan kaubamärgi kasutamine ilma Rovico kirjaliku nõusolekuta mistahes tootel või reklaamis on kriminaalkuritegu.

Kodulehe valmistamine - Art Media