Kodulehe valmistamine - Art Media
Rovico

Pärnu mnt.141
Tallinn 11314
Avatud E-R 9-17:30

Koroonaajal helista ette 6515070
Esindused vt siit


EurokalkulaatorPolitseialkomeeter Alcovisor Mercury Nordic -- KASUTUSEL KA POLITSEIS

Toote kood:6190810

tootjapakkumine 659.00 590.00  EUR

TASUTA KIIRE TARNE (postitame järgmisel tööpäeval!) Uue põlvkonna alkomeeter nii tehniliselt kui visuaalselt. Puutetundliku värvilise ekraaniga, hästi käespüsiva ja kaitsva kummeeritud korpusega, elektrokeemilise plaatina-anduriga, mis reageerib ainult alkoholile. Täpsed ja kohesed tulemused 0,000-5,000 MG/L huulikuga ja kiirtestid huulikuta. Võimalik tuvastada alkoholisisalduse olemasolu vedelikus või tuvastada joobe olemasolu teadvusetul (magaval) isikul. Täidetavad lisaandmeväljad. 10 tuhande mõõtmise mälu koos lisaandmetega. Välja töötatud professionaalseks tööks politsei vajadusi silmas pidades. OIML R126 1998 nõuetele vastav. EAML-i tunnustusega. Kasutusel Eesti Politsei- ja Piirivalveametis.

Seadme funktsionaalsust kirjeldava KASUTUSJUHENDI leiate siit. 

Eesti Politsei- ja Piirivalveameti kinnitus, et tegemist on Eesti Politsei igapäevase töövahendiga on vaadatv siit.

Tähtsamad tehnilised andmed

Mõõteandur

Plaatina-elektrokeemiline, UK

Mõõdud

65x145x32mm

Mõõteulatus

0,000-5,000 MG/L

Kaal

255 grammi patareidega

Lubatud mõõteviga

3-5%  tulemil 0,500 mg/L

Temperatuuritaluvus

Töö -10°C..+50°C  Säilitus -25°C..+70°C

 

Uue põlvkonna alkomeeter nii tehniliselt kui visuaalselt. Puutetundliku värvilise ekraaniga, hästi käespüsiva ja kaitsva kummeeritud korpusega, elektrokeemilise plaatina-anduriga, mis reageerib ainult alkoholile. Täpsed ja kohesed tulemused 0,000-5,000 MG/L huulikuga ja kiirtestid huulikuta. Täidetavad lisaandmeväljad. 10 tuhande  mõõtmise mälu koos lisaandmetega. Välja töötatud professionaalseks tööks, politsei vajadusi silmas pidades. OIML R126 1998 nõuetele vastav. EAML-I tunnustusega.

Kasutusel Eesti Politsei- ja Piirivalveametis !

Läti Vabariik väljastas 05.08.2014 Mercury Nordic alkomeetrile tõendusliku alkomeetri tüübikinnituse.

 

Mercury Nordic videojuhendit saate vaadata siit:

 

 

Alcovosor Mercury Nordic tagakülg

 NB!

Alcovisor Mercury ja Mercury Nordic on erinevad.

Mercury Nordic on valmistatud Rovico ja C4 koostöös spetsiaalselt Eesti Politsei- ja Piirivalveameti tellimusel ning erineb vahel käest-kätte või internetimüügis pakutavast Mercurist oluliselt oma mõõteomadustelt.

Ehtsal politseialkomeetril Alcovisor Mercury Nordic omab reeglina kas eestikeelset menüüd või lisatud pildil toodud markeeringut.

Kõik hoolduses käivad Alcovisor Mercury Nordic mõõtevahenditele paigaldatakse selguse huvides sama markeering 2013 aasta jooksul.

Kui Sinu meilt ostetud alkomeetril on veel teistsugune markeering, saad uue standardiseeritud markeeringu järgmisel hooldusel või pöördumisel mõnda meie esindusse. Markeeringu paigaldus on tasuta.

Rovico laborisse on jõudnud ka 1 mustalt imporditud (st. ilma tootja teadmise ja nõusolekuta) või suisa järele tehtud toode, mille müüja väitis ostjale,  et tegemist on Saksa politseis kasutusel oleva tõendusliku alkomeetriga. Alcovisor Mercury ei oma täna kusagil maailmas tõendusliku alkomeetri tüübikinnitust ning ei saagi omada, kuna tõenduslikule alkomeetrile on lisaks tänaval kasutatavatele seadmetele täiendavad nõudmised. Mis aga veelgi hullem, taoline n.ö. piraat-Mercury omas testides sisuliselt Alcoscan2500 mõõtetäpsust, mis on küll hea, kuid kordi kehvem ehtsast Alcovisor Mercruy Nordic alkomeetrist.  Võltsingu ära tundmiseks on lihtne võimalus: priaat-toode on saadav ainult ingliskeelsena, sellel puudub EAML hologramm ning selle tagaküljel puudub lisatud pildil nähaolev kleebis. Kui need kõik 3 tingimust on täidetud, on tegemist kasutu analoogiga, millel puudub igasugune tootjapoolne tugi ning enamik Alvcovisor Mercury Nordic omadustest ja mõõtevõimest. Palume meile taolistest juhtudest teada anda aadressil piraat@alkomeeter.com  Alcovisor Mercury Nordic kaastootja C4 deklaratsiooni erinevate Alcovisor toodete ehtsuse kohta saate lugeda siin.

 

 

 

 

 

 

 

 Tagasi

Kodulehe valmistamine - Art Media