Kodulehe valmistamine - Art Media
Rovico

Tel.: +372 6515070
Pärnu mnt.141
Tallinn 11314
Avatud E-R 9.30-18
Esindused vt siit


EurokalkulaatorPolitseialkomeeter Alcovisor Mark X2

Toote kood:6052001

1 kompl 390.00 EUR


Uue põlvkonna kiire politseialkomeeter (seadme Mark X edasiarendus), mis võimaldab nii täpseid teste huulikuga kui ka kontaktivaba lehtri abil. Võimaldab ka joobe olemasolu tuvastamist teadvusetul ning alkoholi tuvastamist vedelikes. Mälu kuni 2000 puhumist. EAML-i tunnustusega

Seadme kasutusjuhendi saate avada siit. 

 

HOIDU KASUTUST PIRAAT-TOOTEST!
Rovico laboritesse on jõudnud üksikud eksemplarid sarnase välimusega tootest, mis on ostetud ühest Eesti veebipoest. Kontrollimisel ilmnes, et need seadmed kasutavad oluliselt lihtsamat mõõtemetoodikat ning olid oluliselt ebatäpsemad. Samuti ei olnud need seadmed kalibreeritud ja neil puudus nõuetekohane EAML-i tunnustust kinnitav turvahologramm. Soovitame olla kasutajatel ettevaatlikud ning kui Teile pakutakse müüa originaalseadmega väliselt sarnast aparaati ka teise nime all, kuid millel puuduvad EAML soovitab hologramm, siis tagastage selline alkomeeter müüjale ja nõudke raha tagasi. Kuna tegemist on olnud suure tõenäosusega organiseeritud pettusega, soovitame pöörduda ka politseisse. Politsei taolist juhtumit juba menetleb.
Rovico on ainus ettevõte, kes omab tootja poolset sertifitseeringut käesoleva seadme turustamiseks, hooldamiseks ja remondiks Eestis ja Lätis. Vastav sertifikaat on kõigile tutvumiseks meie Tallinna büroos Pärnu mnt.141.
Kõik Alcovisor seadmed on unikaalsed ja turupõhised. Eestis ja Lätis pakutavate seadmete mõõtemetoodika on välja töötatud koostöös Eesti Politsei- ja Piirvalveametiga ning on oluliselt täpsem mujal laiatarbekasutuses pakutavate seadmete omast.
Loe Rovico rahvusvahelise koostööpartneri C4 vastavasisulist kinnitust siit:
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Tagasi

Kodulehe valmistamine - Art Media