Kodulehe valmistamine - Art Media
Rovico

Pärnu mnt.141
Tallinn 11314
Avatud E-R 9-17:30

Koroonaajal helista ette 6515070
Esindused vt siit


Eurokalkulaator
Nüüd saadaval esimene just Eesti jaoks toodetud kvaliteetne ühekordne Alcoscan1 tester. ( 26.01.2012.a. )

Rovico pakub Eestis nüüd uue põlvkonna ühekordset alkotestrit Alcoscan®1

Miks on see parem varem pakutud ühekordsetest testritest?
Odavam – selle ühekordse testri jaehinnaks on Rovios täna 1,80€ Kui ostad aga korraga 25 või 100 testrit, on ühe hind veel palju odavam!
Täpsem – PEAMINE EELIS!
Enamik ühekordseid alkotestreid kasutab joobe mõõtmiseks hingeõhku, kusjuures osadel on kaasas 1 liitrine kotike, mis tuleks testi sooritamiseks täis puhuda. Alcoscan®1 tuvastab inimese alkoholijoobe suuruse aga süljest, mis on täpsem järgmistel põhjustel:
1. Hingeõhk on kaudne joobetuvastusmeetod, see on tahtlikult ja tahtmatult manipuleeritav, Süljetesti ei saa manipuleerida, seega on tulemus igal juhul objektiivne.
2. Inimese kopsudes on suurim (ehk õige) alkoholikontsentratsioon kopsupõhjas. Seega on ääretult oluline joobe hingeõhust tuvastamiseks, et testitav puhuks alkomeetrisse kogu kopsudes oleva õhu. Kõik kvaliteetsed elektroonilised alkomeetrid on varustatud vastava kontrollsüsteemiga. Ühekordne alkomeeter, mis tuvastab joobe hingeõhust toimib kenasti laboris, joobesimulaatoriga, kus alkoholikogus õhus on kogu aeg konstantne, kuid ei pruugi samaväärselt hästi toimida inimese poolt puhudes, sest … 70kilosel inimesel on kopsumaht 3-4 l, meestel suurem kui naistel. Kopsumaht sõltub inimese füüsilisest seisundist, noortel tervetel meessportlastel võib see olla üle 4 l. Suurim maht on puhkpillimängijatel ja võib ulatuda kuni 10 liitrini. Seega ei saa nende „õhupallikestega“ kuidagi jõuda testrisse kopsupõhjast tulev õhk. NB! See üheliitrine õhukotike enamus testritel on muidugi hea turunduslik nipp, kuna seaduses on mõõteühik mg / 1 liitris ja inimene ei pruugi teada, et alkohol on peamiselt kopsupõhjaõhus ning kopsumaht on kaugelt üle liitri.
3. Alcoscan®1 alkotester, mis aga tuvastab inimese võimaliku alkoholijoobe süljest ei sõltu ei kopsumahust, inimese hingamistehnikast ega muudest taolistest faktoritest. Sülg kehavedelikuna on objektiivne ning seda ei saa manipuleerida. Veelgi enam – ühekordne alkotester Alcoscan®1 muudab värvi igal juhul ning ka kainet inimest tähistav värvitoon erineb testri algsest toonist – see tähendab, et igal kaustajal on alati võimalik veenduda, kas testi tegemine üldse õnnestus.
Lihtsam kasutada
Ei mingeid keerukaid testri kokkumonteerimisi. Ei mingeid klaasosi, mis purunedes võivad kasutajat või kaaslasi vigastada! Samuti palju vähem prügi!
Alcoscan®1 ühekordse alkotestri paberriba tuleb lihtsalt 10 sekundiks asetada sülje sisse ja 2 minuti jooksul ongi täpne ning kindel tulem käes!

 KÜSI KÕIKIDEST BENSIINIJAAMADEST NING HÜPERMARKETIST JA JÄLGI ORIGINAL ALCOSCAN HOLOGRAMMI OLEMASOLU -- nii on kindel, et ostad õige ja kvaliteetse!

OSTA KOHE SIITSAMAST!Tagasi

Kodulehe valmistamine - Art Media