Kodulehe valmistamine - Art Media
Rovico

Tel.: +372 6515070
Pärnu mnt.141
Tallinn 11314
Avatud E-R 9-17:30
Esindused vt siit


EurokalkulaatorNarkotestid

Narkomaania on üha enam maad võttev probleem ning kahjuks ei ole kuni viimase ajani olnud piisavalt võimalusi tuvastamaks isikute kokkupuudet narkootikumidega. On küll tehtud (ja ka tehakse) teste nii isiku uriini kui ka vere põhjal, kuid kumbagi meetodit ei saa kahjuks rakendada tänaval, koolis, ametiasutuses jm.

Rovico Büroo OÜ pakub siinkohal lahenduse uue põlvkonna narkotuvastussüsteemide näol, mis ei vaja ei uriini- ega vereproovi. Veelgi enam, Iisraeli firma Mistral Detection loodud narkotestidega on võimalik tuvastada isiku kokkupuudet narkootilise ainega ilma testitava otsese osaluse ning teadmata. Neid teste kasutatakse üle maailma laialt erinevates politseiasutustes, koolides, ettevõtetes ja mujal. Mistral Detectioni suuremaks kliendiks on F.B.I. Nüüd on need testid saadaval ka Eestis.

Mistrali narkotesti PEN TEST kasutamine on imelihtne: Narkotest D4D Pen-Test juhend.pdf

1.  2.  3.

Koroonaviiruse COVID-19 tester verest professionaalseks kasutamiseks (Terviseametis registreeritud)
Toote kood:6190320

COVID-19 tester vereplasmast või sõrmeotsaverest on professionaalseks kasutamiseks mõeldud kiirtest koroonaviiruse COVID-19 antikehade leidmiseks. See tähendab, et tester hakkab näitama haigust pärast seda kui organism on hakanud piisaval määral tootma antikehasid. Testri tootja on USA firma Healgen. Tester on mõeldud ainult professionaalseks invitro diagnostiliseks kasutamiseks.

1 komplekt 25.00 EUR


Kodulehe valmistamine - Art Media