Kodulehe valmistamine - Art Media
Rovico

Pärnu mnt.141
Tallinn 11314
Avatud E-R 9-17:30

Koroonaajal helista ette 6515070
Esindused vt siit


EurokalkulaatorMilleks isiklik alkomeeter?


Eks enamik meist lubab endale aeg-ajalt klaasikese. Vahel ka veidi rohkem. Samas, kui taas käes aeg autorooli istuda, on vaja kindlust, et kohtumine politseiga pahandusi ei tooks. Ja siin ongi ainus, millest on kindel abi – isiklik alkomeeter. On olemas ka tabelid kainenemiseks kuluva aja kohta, kuid iga inimene on erinev. Meil on erinev sugu, kaal, tervis ja ainevahetuse kiirus. Veelgi enam, isegi samal inimesel sama koguse alkoholi tarbimise järel võib hetke tervislikust seisundist, väsimusastmest ja lisaks tarbitud söökides-jookidest tingituna kõikuda kainenemiseks kuluv aeg kuni 3 korda.
Kui Teil on aga käepärast korralik ja tunnustatud alkomeeter, pole probleemi – puhute, ja asi selge.
Et peod saaks peetud ja sõidud sõidetud!

 

Alkomeeter ettevõttesse?


Purjus töötaja kahjulikkuses ei kahtle meist keegi.
Eestis on olemas Töötervishoiu- ja Tööohutuse seadus, mille §13 lg15  käsib samuti ettevõtte juhil kõrvaldada töölt alkoholijoobes töötaja.
Rääkimata muidugi sellest, et purjus autojuht võib sattuda ka firma autoga õnnetusse, ning sellistel juhtudel ei hüvita tekkinud kahjusid isegi kaskokindlustus mitte.
Oluline on kahtlemata ka ettevõtte maine eest hoolitsemine – esindusisikud, kes firmat ka näiteks vastuvõttudel-bankettidel esindavad, võtvad tihti pokaali-kaks tervituseks ja seltskondliku vestluse elavdamiseks. Peale üritust aga „lõhnadega“ roolis olles politseiga kokkupuude võib kergelt viia pealkirjadeni ajakirjanduses : Firma x juht on roolijoodik!“.  Seda kõike on lihtne vältida, kui taskus/autos alkomeeter.
Kui tegemist on aga suisa autovedudega, saame pakkuda lausa statsionaarseid alkolukke, millede olemasolul ei ole üldse võimalik sõidukit käivitada ilma, et juht kaine.
NB! On oluline märkida, et alkomeetri ost on Eesti seaduste järgi samasugune aktsepteeritud ärikulu nagu tulekustuti ostminegi. Seega saavad ettevõtted hiljem riigilt käibemaksu tagasi!

Ettevõtete jaoks on välja töötatud ka unukaalne süsteemse alkomeetri ja läbipääsukontrollisüsteemi lahendus Alcoscan ADP.

 

Alkomeeter ärikingituseks.


Kingitusi on tore saada. Kuid tunnistagem – ka hea teha. Vahva, kui seejuures aga kingitus ka saaja poolt pikaajalist kasutamist leiab – nii meenutatakse teid hea sõnaga veel pikalt. Alkomeeter on just üks selliseid kingituseliike. 
Kuna meie pakutavatest alkomeetritest enamiku tootmine toimub meie juures Eestis, on lihtne ka seadmetele pealetrükk. Kui tavapäraselt ei tohiks alkomeeter tugevalõhnaliste trükivärvidega kokku puutuda, siis meie saame Teile sobiva sõnumi kanda korpusele enne seadme lõpliku kokkupanekut. Ja loomulikult säilib ka kõikidel seadmetel nii tuntud ja tunnustatud Alcoscani kvaliteet.
Alternatiivse võimalusena on meil pakkuda ka ühekordset alkotestrid – neid on võimalik pakendada just Teile sobiva kujundusega ümbristesse.


Kuidas alkomeetrit valida?


Esmalt kvaliteedi järgi. On teada-tuntud tõsiasi, et soovides head ja odavat, tuleb enamasti osta 2 korda: esmalt odav ja siis hea. Alkomeetri spetsiifika tõttu aga tõenäoliselt vahepeal ka trahvi maksta. Selle vältimiseks on mõistlik osta EAML-i (Eesti Alkomeetrite Müüjate Liit) tunnustuse saanud seadmeid. Nende puhul on kvaliteet tagatud.

Järgmiseks kriteeriumiks on alkomeetri kasutusvaldkond:
Kas kasutate seadet vaid ise, väiksemas seltskonnas, suure inimestehulga kiireks testimiseks või näiteks 10 töölise igahommikuliseks testimiseks.

Soovitame oma vajadustest rääkida meie spetsialistile, kes saab soovitada just Teile sobivaimat mudelit. 
Alkomeetrid on meil jagatud täpsusklassidesse ning iga klassi juures leiate ka vastava lühikirjelduse.
 

Rusikareeglid:
Huulikuga alkomeeter on alati täpsem, kuna nii on tagatud, et andurisse satub ainult ja kogu testitava puhutav õhk.
Elektrokeemilise anduriga alkomeetrid on täpsemad kogu mõõteskaala ulatuses, kui pooljuhtanduriga seadmed, samas ka kallimad. Eestis autojuhtimist keelava joobepiirmäära 0,2 promilli tasemel seadmete täpsuses olulist vahet ei ole.
Kõik alkomeetrid püsivad paremini kalibreeringus (väikseima mõõteveaga) kui neid vähemalt kord nädalas kasutatakse.
Meie spetsialistid on Teie teenistuses: üle-riigiline infotelefon nii alkomeetrite kui narkotestrite osas on 6515070.
 


Kodulehe valmistamine - Art Media