Kodulehe valmistamine - Art Media
Rovico

Pärnu mnt.141
Tallinn 11314
Avatud E-R 9-17:30

Koroonaajal helista ette 6515070
Esindused vt siit


EurokalkulaatorDrinkSafe by Alcoscan GHB tester joogist

Toote kood:3001163

5.00 EUR

NN.Date Rape Drug tester, mis võimaldab saada aimu sellest, kas joogis võib leiduda uimastavaid aineid. Üks tester võimaldab teha 2 testi. Kui tellite korraga vähemalt 5 testrit, saate tasuta kättetoimetuse pakiautomaati!

Date Rape Drugs ehk pidudel neidudele joogi sisse poetatavad ained (enamasti nn.korgijook) on suureks probleemiks ka Eestis.  Piisab vaid hetkest, kui Sa oma joogi pokaali ei näe. Ja üsna pea saabub periood, mille kohta hiljem saad öelda: mäluauk.  Politseisse jõuab vaid kaduvväike osa taolistest ohvritest. 
Ja isegi pöördumine politsei poole ei muuda vahepeal juhtunut olematuks.
 
Kaitse ennast ja endale kalleid! DrinkSafe by Alcoscan® on 
Eesti ainsa alkomeetrite tootja Rovico  tellimusel USA-s valmistatud tester, mis on end mujal maailmas  õigustanud juba kümnetel miljonitel pidutsejatel.
 
Alcoscani uus toode DrinkSafe by Alcoscan® tuvastab kiirelt, 
kas Sinu joogis sisaldub midagi, mis ei peaks sinna kuuluma.
 
Vaid mõneeurone, pangakaardi suurune DrinkSafe by Alcoscan® annab Sulle võimaluse kiirelt testida  ööklubis/baaris/pubis/kus-iganes 2 jooki.  
Pead vaid tilgakese oma joogist asetama testrile ning kui see värvub siniseks, võib jooki olla tekkinud midagi, mis seal olema ei peaks.
 
 
KASUTUSJUHEND
Hõõruge õrnalt tilk jooki väljadele A ja B, tilgad ei tohi ühineda. Kui peale kuivamist (selleks võib kuluda mõni minut) muutub väli A või B tumesiniseks, võib teie joogis olla uimasteid (GHB või ketamiin). SOOVITAME SEL JUHUL JOOKI MITTE JUUA. Testi ei saa kasutada piimatooteid ja õlisid sisaldavate ning algselt siniste kokteilide puhul.

DrinkSafe by Alcoscan videojuhend from ALCOSCAN on Vimeo.

DrinkSafe by Alcoscan from ALCOSCAN on Vimeo.

 
 
 

 

 Tagasi

Kodulehe valmistamine - Art Media