Kodulehe valmistamine - Art Media
Rovico

Pärnu mnt.141
Tallinn 11314
Avatud E-R 9-17:30

Koroonaajal helista ette 6515070
Esindused vt siit


EurokalkulaatorAlkomeeter Alcoscan®2500+ & kingiks kotike!

Toote kood:6250001

75.00 EUR


Eestis toodetud pooljuhtoksiidanduriga kvaliteet-taskualkomeeter, mida saate kasutada ilma huulikuta. Kvaliteetne RIST-andur võimaldab kiireid järjestikusi mõõtmisi (kuni 10 mõõtmist minutis) ja täpset tulemit vahemikus 0,00-4,0‰ promilli. Sobib kasutamiseks ka koolides. Mudel omab EAML heakskiitu! EAML on valinud selle mudeli korduvalt ka AASTA PARIMAKS TASKUALKOMEETRIKS EESTIS! Tegemist on ajakirja AutoLeht ja saate Rooli Võim poolt korraldatud alkomeetrite TESTI VÕITJAGA. Praegu pakume selle mudeli juurde kingitusena ka hea ja praktilise sametriidest hoiukotikese!

 

Alkomeeter Alcoscan2500+ on enim nõutud kvaliteetne taskualkomeeter.

Meie teada on antud seadme baasmudel ainuke huulikuteta taskualkomeeter maailmas, mis vastab USA transpordiameti nõuetele! Erinevalt teistest digitaalsetest taskualkomeetritest (nagu meie valikus varem olnud Safe-Mate ja lelumudelitest Fit198/208), on Alcoscan2500:

  • uhkusega Eestis finaliseeritud! Antud alkomeetri komplekteerimine ja lõplik seadistamine toimub Eestis, Rovico Büroo OÜ laboris.Tagamaks kvaliteeti. Kõrgeimat.
  • alates 01.09.2007 uue, Eesti oludeks paremini sobiva tööprogrammiga, mis tagab veeli parema täpsuse keelatud joobe 0,2‰ piirimail.
  • täpne -- joove määratakse vahemikus 0,0-4,0 ‰ promilli. Vahemikus kuni 0,20‰ kuvatakse joove sajandikpromilli täpsusega, sealt edasi kümnendikpromillise täpsusega. Saadaval on ka mudel, mis kuvab joovet mg/L-tes. Promillimudel kuvab väikseima tulemina 0,10‰ (ehk siis ka toitumisest tingitud alkoholisisaldust. Vastavalt EV seadustele algab joove 0,5‰ ning jääknähud 0,2‰)
  • usaldusväärne -- ei reageeri CO-le, propaanile ja paljudele muudele asjadele, mis põhjustavad valenäidu enamikul taskualkomeetrtitest.
  • kalibreeritav -- tegemist on meie valikus ja ka Eesti turul ainsa ilma huulikuteta taskualkomeetriga, mis on tegelikkuses kalibreeritav (NB! Näiteks Safe-Mate tootja- ja ka mõne kohaliku edasimüüja reklaamis esineb väide isekalibreerimisest või isejusteerimisest-- see aga on paraku harva kvaliteeti tagav suhteliselt kasutu funktsioon, mis OIML-i poolt on alkomeetritel lausa keelatud)
  • kiire -- Alcoscan 2500 võimaldab Teil sooritada kuni 10 testimist minutis!

Tehnilised andmed:

Mõõtmed: 104x40x20mm
Kaal: 85g koos patareidega
Korpus: valmistatud tugevast plastikust.
Mõõteandur: RIST-pooljuhtoksiidalkoholisensor
Mõõtmisaeg: 3-4 sekundit
Soojenemisaeg: norm.30-120 sekundit , korduvmõõtmisel 5-10 sekundit.
Mõõtekiirus: kuni 10 mõõtmist minutis
Patarei: 2 x AA/LR6 alkaalne (alkaline) patarei
Mõõteviga: väiksem kui 0.1‰ tulemil 0.50‰ ehk väiksem kui 20 protsenti
Mõõteulatus: 0.00~ 4.0‰ promilli või 0,00-2,00 mg/L (saadaval on mõlemad mudelid)
Kalibreerimine: Seade vajab uut kalibreerimist 4-9 kuu järel. (tihedal kasutamisel võib kalibreerimisvajadus tekkida varem). Kalibreerimine toimub vastava juhendi järgi BAC-simulaatori abil. saamiseks pöörduge seadme müüja poole või www.alkomeeter.com
Ekraan: Digitaalne numbriline näit taustavalgustusega ekraanil -- nähtav ka pimedas
Pakendis sisaldub: alkomeeter Alcoscan2500, patareid (2 alkaalset AA), kasutusjuhend.
Garantii: 6 kuud , (juurdeostetav laiendatud garantii: 24 kuud).
Tootja: Rovico Büroo OÜ, Andur ja koostedetailid toodetud: Lõuna-Korea

Kasutusjuhendi leiate siit.

Alkomeetri Alcoscan2500 garantii:

Käesolevale seadmele kehtib tootjapoolne kuuekuuline garantii alates ostukuupäevast. Ostukuupäeva kinnituseks on arve või kassatðekk või käesoleval juhendil täidetud garantiitunnistus, mille saite seadme ostmisel. Garantiivahetuseks on vajalik seadme juhend koos täidetud garantiitalongiga ja seadme pakend. Seadet ei tohi omavoliliselt avada. Seadmel peab olema rikkumata turvahologramm (alates 20.09.2005 ostetud seadmetel) ja seerianumbrihologramm (alates 01.08.2007 ostetud seadmetel).

Garantii ei laiene patareidele ega kahjustustele, mis on tingitud seadme väärast kasutamisest või hoidmisest (s.h. seadme füüsilised kahjustused ja niiskuskahjustused) ega kalibreerimisvajadusele.

Laiendatud garantii. Tootja volitusel on Rovico Büroo OÜ pakkunud Eestis alates 01.novembrist 2005 ka Alcoscan2500 laiendatud garantiid, mille kehtivusajaks on 24 kuud. Laiendatud garantii on tasuline (ühekordne tasu 200 krooni koos käibemaksuga) ning katab endas tavagarantii mahu 6 kuu asemel 24 kuu jooksul (seega omandatakse täiendavalt 18kuuline garantii). Sama pakume ka nüüd, mil kogu seadme finaliseerimine toimub Eestis. Garantii kehtivuse eelduseks on alkomeetri regulaarne kalibreerimine sagedusega 1 kord 4-6 kuu jooksul. Kuna kalibreerimise näol on tegemist sama hädavajaliku hooldusega kui on näiteks sõidukitel õlivahetus, on kalibreerimiste nõuetekohane jälgimine möödapääsmatuks eelduseks laiendatud garantii kehtimisel (s.t. kui seadmel on jäetud tähtaegne hooldus tegemata, laiendatud garantii lõppeb). Laiendatud garantii raames on võimalik ka andurivahetus, kui ei ole tegemist seadme otsese vedelikuga kokkupuute või füüsilise kahjustusega. Laiendatud garantiid on võimalik osta ainult koos alkomeetriga ning selle kohta väljastatakse täiendav garantiitalong, kuhu hakatakse märkima ka infot korralise hoolduse ehk kalibreerimise kohta.

 Tagasi

Kodulehe valmistamine - Art Media