Kodulehe valmistamine - Art Media
Rovico

Pärnu mnt.141
Tallinn 11314
Avatud E-R 9-17:30

Koroonaajal helista ette 6515070
Esindused vt siit


EurokalkulaatorAlcovisor Interlock X2 12V

Toote kood:6010709

hind 1150.00 EUR

INTERLOCK X2 on alkolukkude kesktaseme esindaja. INTERLOCK X2 mõõdab sõidukijuhi joovet tuvastades selle olemasolu ja suuruse väljahingatava õhu näidise abil ning juhul kui alkoholi hulk ületab eelnevalt sätestatud piirmäära, välistab sõiduki käivitamise. Süsteem salvestab kõik toimunud sündmused, seal hulgas ka petmiskatsed. Laialdaselt kasutusel täna nii Austraalias, Skandinaavias kui ka Venemaal. Seadme viimane versiooni on tänaseks kasutusel rohkem kui 4000 sõidukil,

INTERLOCK X2 
INTERLOCK X2 on alkolukkude kesktaseme esindaja. INTERLOCK X2 mõõdab sõidukijuhi joovet tuvastades selle olemasolu ja suuruse väljahingatava õhu näidise abil ning juhul kui alkoholi hulk ületab eelnevalt sätestatud piirmäära, välistab sõiduki käivitamise. Süsteem salvestab kõik toimunud sündmused, seal hulgas ka petmiskatsed. Laialdaselt kasutusel täna nii Austraalias, Skandinaavias kui ka Venemaal.
Süsteemi on võimalik programmeerida erinevalt käituma sõltuvalt väljapuhutud alkoholi hulgast ja ka muudest sündmustest. Võimalik on dünaamilise parooliga kaitstult kuni 1 hädakäivitus päevas, mille ületamisel, samuti süsteemi kahjustamisel blokeeritakse sõiduki käivitamine. Võimalik on mitme mõõtemooduli kasutamine samal seadmel, kui see on põhiseadme installeerimisel nii määratud.
INTERLOCK X2 on mõeldud kommertskasutuseks ning installeeritav 2-3 tunni jooksul kõikidele sõidukitele. NB! On soovitav, et installeerimise viiks läbi sõiduki tehniline hooldaja, kellel on voli ja ligipääs sõiduki elektrisüsteemile.

TEHNILISED ANDMED
 
Mõõtemooduli kaal:
280 grammi
 
Sensor:
Elektrokeemiline  (fuel cell)
 
Tundlikkus:
Ainult alkohol, ei ole tundlik teistele gaasidele, s.h. ketoon ja hydrocarbon
 
Töötemperatuur:
-40°C kuni  +85°C
 
Puhumisnäidis:
5 sekundiline püsiv puhumine
 
Analüüsiks kuluv aeg:
5 kuni 30 sekundit
 
Taaskasutusaeg:
30 kuni 120 sekundit
 
Kasutajale nähtav tulem:
LCD, tekst
 
Logitav mõõteulatus:
0 - 2.00 mg/L
 
Mõõtetäpsus
± 0.02@ 0.20 mg/L
 
Mõõtemooduli ekraan:
Graafiline LCD
 
Mälu:
8 000 sündmust
 
Kasutatav sõiduki pardatoide:
12 volt või  24 volt DC (sõltuvalt mudelist, vajalik teada tellimuse esitamisel)
 

 Tagasi

Kodulehe valmistamine - Art Media